Polecamy...

Promocje w Neonet – gazetka

5 lutego 2018

W sklepach sieci Neonet po raz kolejny wystartowały bardzo interesujące wyprzedaże na sprzęt elektroniczny.

Promocje w Neonet

Neonet to polska sieć sklepów, która przyciąga do siebie bogatą ofertą i znakomitym wsparciem ze strony personelu. Ogromne znaczenie mają także pojawiające się od czasu do czasu wyprzedaże. Obecne wyprzedaże związane są głownie z promocjami na sprzęt RTV.

Promocje Neonet - laptopy

Bardzo ciekawą częścią trwającej obecnie promocji są przeceny komputerów przenośnych. Osobiste laptopy można kupić w znakomitych cenach, a inna elektronika spełniająca podobne zadania, na przykład tablety, także jest objęta warunkami promocyjnymi zakupu. Wśród laptopów w pierwszej kolejności powinno się zwrócić uwagę na:

  • Laptop Acer Aspire (ekran o przekątnej 15.6 cala),
  • Laptop Dell (ekran o przekątnej 15,6 cala),
  • Laptop Asus VivoBook (ekran o przekątnej 14 cali),
  • Laptop HP 15 (ekran o przekątnej 15,6 cala).

Na stronie sklepu można znaleźć aktualną listę przecenionych produktów i warto się spieszyć, ponieważ wszystkie z nich są dostępne tylko tak długo, jak starczy zapasów w magazynie.

Neonet konsole do gier

Smartfony i konsole w najlepszych cenach

Klienci sklepów Neonet rzucili się też gremialnie na przecenione konsole do gier i nowoczesne telefony. Najpopularniejsze urządzenia do domowej rozrywki można teraz kupić w znacznie niższych celach, a do tego wiele z urządzeń tego typu oferowana jest z darmowymi grami. Tytuły dostępne z konsolami są różne dla różnych urządzeń, więc warto jest się im bliżej przyjrzeć.

Osobna kwestia to przecenione Smartfony. Zaraz obok komputerów przyciągają najwięcej osób do sklepów tym bardziej, że w ofercie promocyjnej Neonet pojawiają się urządzenia najbardziej znanych i uniwersalnie cenionych producentów telefonów, w tym przede wszystkim od koreańskiego giganta Samsunga. Najciekawsze modele to:

  • Samsung Galaxy A3 – 719,10 złotych,
  • Samsung Galaxy S7 Edge,
  • Samsung Galaxy J7,
  • Samsung Galaxy S6 Edge,
  • Samsung Galaxy S8.

Po zarejestrowaniu niektórych modeli u producenta można uzyskać zwrot części ceny urządzenia.

Promocje Neonet - telewizory

W czasie promocji warto jest też zwracać uwagę na nowoczesne telewizory trafiające właśnie do sprzedaży. Oprócz tego trzeba pamiętać, że oferta sklepów Neonet jest bardzo szeroka i oglądając chociażby laptopy, można też zwrócić uwagę na lodówki czy pralki.

To może Cię zainteresować