Polecamy...

Bricomarche gazetka promocyjna

26 stycznia 2020

https://intermarche.promoceny.pl/

Bricomarché to znana sieć sklepów oferująca produkty budowlane i różnorodne artykuły służące do dekorowania wnętrz. Prowadzona jest przez niezależnych przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów. Siostrzane zrzeszenie Bricomarché gromadzi pod szyldem Intermarche sklepy o charakterze dyskontów spożywczych. Bricomarché to duża grupa sklepów rozrzucona po całym kraju, obejmująca swoimi usługami także mniejsze miejscowości i oferująca swoje produkty w przystępnych cenach.

Bricomarche – gazetka

Gazetki reklamowe, jakie swoim potencjalnym klientom sklepy Bricomarché dostarczają regularnie, promuje produkty budowlane i dekoracyjne, sprzęty dla majsterkowiczów oraz elementy przydatne w ogrodzie. W gazetkach promocyjnych można znaleźć również meble dla całego domu, wyposażenie kuchni i łazienek, farby i lakiery, artykuły stolarskie i hydrauliczne, płytki i panele na podłogi, dywany i wykładziny, jak również sprzęt ogrodniczy. W sklepach Bricomarché znajdziemy ponadto akcesoria dla samochodów i rowerów, sprzęt wędkarski i inne pomysły na hobby. Małe AGD i sprzęty dla zwierząt to uzupełnienie oferty sieci. Warto zaznaczyć, że Bricomarché stawia na maksymalizację stosunku jakości do ceny.

Bricorady

Warto jest odszukać w sieci serwis internetowy Bricomarché. Jest to nie tylko sklep internetowy, ale także portal, na którym znajdziemy bogactwo różnego rodzaju rad odnośnie urządzania ogrodu i domu oraz majsterkowania.

Bricomarche promocje

Dodatkowe usługi

W sklepach Bricomarché można liczyć także na wiele różnych usług. Specjaliści obecni na miejscu mogą przyciąć drewno do odpowiednich rozmiarów, oprawić obraz, wyciąć otwory w różnych tworzywach lub przygotować zamówione firany według zlecenia klienta. Istnieje również możliwość dowozu sprzętu na adres klienta.

Grupa Muszkieterów

Warto zaznaczyć, że grupa Bricomarché to największa sieć franczyzowa w Polsce pod względem obrotów, jeśli liczyć ją z siecią siostrzaną Intermarche. Tworzą ją przedsiębiorcy lokali, związani ze swoim regionem, przez co Bricomarché często podejmuje działania odnośnie społeczności lokalnej. Sklepy Bricomarché są zawsze wpisane w lokalny koloryt i są ważnym elementem swoich małych ojczyzn.

Bricomarché

Sklepy Bricomarché zostaly zaplanowane tak, by być wygodnymi dla swoich klientów. Wielkość sklepów jest imponująca, ale nie są też zbyt duże, by się w nich nie gubić. Zlokalizowane są często przy mniejszych ośrodkach, co znacznie poprawia ich odstępność. W każdym sklepie Bricomarché można znaleźć od 15 do 25 tysięcy produktów.

To może Cię zainteresować