Polecamy...

W sieci dyskontów przemysłowych Tedi obecnie trwa proces modernizacji zgodny z koncepcją "każdy towar ma twarz"

17 kwietnia 2023

Sieć dyskontów przemysłowych Tedi obecnie przeprowadza proces sukcesywnej modernizacji i przebudowy swoich sklepów w Polsce, zgodnie z koncepcją "każdy towar ma twarz". W ramach tej koncepcji, artykuły są prezentowane w miarę możliwości jako wiszące na hakach, a także grupowane w sposób umożliwiający klientom łatwe znalezienie pokrewnych produktów w jednym miejscu. Celem tych działań jest zwiększenie transparentności prezentacji towarów oraz ułatwienie klientom zakupów poprzez lepszą przejrzystość w ekspozycji asortymentu. Proces zmian obejmuje wszystkie sklepy sieci Tedi, które są sukcesywnie modernizowane.

Tedi widzi duży potencjał na rynku polskim i szacuje, że może otworzyć ponad 800 sklepów w przyszłości, ze względu na dynamiczny rozwój firmy na różnych płaszczyznach. Obecnie sieć działa w Polsce w 201 placówkach o powierzchni handlowej wynoszącej od 800 do 1000 mkw. Firma jest zainteresowana lokalizacjami w parkach oraz centrach handlowych, w miejscowościach o populacji powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Sklepy mogą być umieszczone zarówno w już istniejących budynkach, jak i nowo powstających parkach oraz centrach handlowych. 

Tedi planuje kontynuować rozwijanie swojej marki własnej, ponieważ jest ona nadal korzystna cenowo dla ich klientów. Firma dąży do oferowania produktów dobrej jakości w atrakcyjnych cenach, co odpowiada oczekiwaniom konsumentów. Taka polityka produktowa będzie kontynuowana - podsumowuje prezes Tedi Sieć Handlowa, Mirosław Huczek.

To może Cię zainteresować