Polecamy...

Jula promocje gazetkowe

29 stycznia 2020

Szwedzka sieć marketów Jula oferuje artykuły dla domu i ogrodu. Sieci grupy działają głównie w Skandynawii i Polska jest jednym z niewielu rynków poza tym regionem, gdzie się pojawiają.

Jula promocje

Jula jest znana ze swoich gazetek promocyjnych, w których pojawia się wiele produktów dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Są to narzędzi i maszyny, farby oraz cały osprzęt do nich, materiały wykorzystywane w budownictwie, sprzęty elektryczne i elektroniczne, a nawet akcesoria motoryzacyjne. Warto zwrócić uwagę na odzież roboczą i artykuły BHP, które są przydatne w domu, ale nawet bardziej mogą się przydać w firmach. Oprócz tego sklepy Jula mają dla nas narzędzia ogrodowe, meble i dekoracje domowe.

Jula promocje gazetka

Gazetki promocyjne marketów Jula pojawiają się co dwa tygodnie, a dwa razy do roku wydawane są katalogi prezentujące pełną ofertę sklepów. Warto w nim zwrócić uwagę na produkty związane z wypoczynkiem na świeżym powietrzu, na przykład z biwakowaniem lub z żeglowanie, a także po prostu z jazdą na rowerze czy majsterkowaniem. Ceny produktów w Jula są zawsze niskie, a ich jakość co najmniej zadowalająca.

Jula Club wrocław

Warto wspomnieć ponadto o programie Jula Club, czyli promocji lojalnościowej dla osób kupujących w tych sklepach. Program jest bardzo prosty i przy każdych zakupach gromadzi się na specjalnej, darmowej karcie punkty promocyjne. Punkty można potem wymieniać na bony, którymi płaci się w sklepie. Co więcej, niektóre promocje są dostępne tylko dla osób, które są uczestnikami Jula Club. Co więcej, członkowie Jula Club mogą liczyć na informacje o nowych produktach i promocjach, a także będą się jako pierwsi dowiadywali o zmianach w sklepie czy ciekawych propozycjach. Nie ma oczywiście obowiązku korzystania z programu Jula Club, ale mając na uwadze fakt, że związany jest on z samymi korzyściami i nie powoduje powstania żadnych kosztów, Ne ma powodu, by z niego nie korzystać.

Korzyści

Każdy członek Jula Club co miesiąc będzie dostawał specjalne promocyjne oferty. Sklepy Jula od czasu do czasu organizują także różnego rodzaju wydarzenia promocyjne, na które uczestnicy Jula SKLEP Club są zawsze zapraszani. Czystym zyskiem są punkty przyznawane za zakupy w sklepach szwedzkiej sieci. Jedna wydana złotówka to jeden punkt, który można potem zamienić na pieniądze. Nowi klubowicze na start dostają też pulę zupełnie darmowych punktów, które mogą wykorzystywać tak samo jak punkty zdobywane w typowy sposób. Jest to bardzo miły prezent startowy i już chociażby on skłania do wyrobienia sobie karty.

To może Cię zainteresować