Polecamy...

Promocje cenowe w Mrówce – gazetka

31 stycznia 2018

PSB Mrówka to znana sieć marketów samoobsługowych, które nastawione są na sprzedaż przede wszystkim towarów związanych z sektorem „dom i ogród”. Sklepy pojawiły się na naszym rynku już w 2002 roku i od tego czasu regularnie otwierane są nowe. W momencie pisania tego artykułu w całym kraju działało już 260 sklepów sieci PSB Mrówka.

Mrówka promocje – gazetka

W sieci sklepów PSB Mrówka znajdziemy przede wszystkim materiały i narzędzia potrzebne do wykonywania prac remontowo-budowlanych. Do tego zakupimy tutaj proste narzędzia przydatne w każdym domu. Całość sklepu podzielona jest tematycznie, dzięki czemu bez problemu można znaleźć rzeczy związane z elektryką i oświetleniem, dekoracjami, instalacjami hydraulicznymi oraz materiałami do kuchni i łazienki, farby, narzędzia stolarskie, sprzęt do ogrodu, jak również rzeczy związane z szeroko rozumianą motoryzacją. Warto jest zwrócić uwagę na gazetkę promocyjną sieci PSB Mrówka, w której pojawiają się informacje odnośnie promocji organizowanych w sklepach z tej sieci.

Mrówka gazetka promocyjna

Prace mniejsze i większe

Warto podkreślać, że PSB Mrówka nastawiona jest na produkty do drobnych prac i rzeczy potrzebne przy wykonywaniu codziennych prac w domu oraz ogrodzie, ale też można tutaj znaleźć rzeczy potrzebne do wykonywania poważnych prac budowlanych oraz remontowych. Oprócz tego pojawia się wyposażenie domu, czyli sprzęt AGD, meble, elementy aranżacji wnętrz i inne. Do tego można dostać okna, parapety, drzwi i masę podobnych elementów wykończeniowych. Ze sklepami PSB Mrówka można bez problemu wyremontować lub przebudować dla siebie dom, a potem go wykończyć i wyposażyć, a nawet zadbać o jego otoczenie.

Mrówka promocje

Warto zauważyć, że PSB Mrówka to nie tylko klasyczne sklepy rozsiane po polskich miastach. Oprócz nich mamy także sklep internetowy, w którym nie brakuje towaru. Warto do niego zaglądać chociażby dlatego, że jest tam masa różnego rodzaju promocji, w tym przede wszystkim kody rabatowe na sprzedawane przez PSB Mrówka produkty. Do tego dochodzi jeszcze program polegający na tym, że za kupowanie produktów w sieci PSB Mrówka dostaje się punkty, które następnie można wykorzystać w celu aktywowania rabatów na inne produkty. Jest tu też specjalny dział porad, gdzie można dowiedzieć się, jakich produktów nam potrzeba i jak z nich korzystać.

To może Cię zainteresować